Monogramováno ZM - Kristus nad námi

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Signováno autogramem ZM 94, akryl na malířské desce, 76 x 62 cm, rámováno ve francouzském moderním rámu s geometrickým plastickým dekorem se šedočernou patinací povrchu. Moderní styl malby blízké tvorbě mistra Medka se silnou vypovídající hodnotou, kdy umělec střídal techniky výtvarného projevu od klasické malby až po strukturované zvýrazňování dynamických částí. Světlo duše je ovládáno modrými odstíny s propojením se střídajícími světlo narůžovělými plochami znázorňující nekonečno. Z rozbouřených vln moře vytryskne gejzír s postavou Krista, jež s napřímenýma rukama stylizuje požehnání světu. Silné emotivní dílo s velmi vysokou uměleckou hodnotou! Rare! Obraz původně pochází ze skvělé sbírky českých krajanů žijících v New Yorku.

Monogramováno ZM
107628. Kristus nad námi
Dražba ukončena:20.12.2023 23:11:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč