monogramováno - Horské údolí

Olej na plátně, 31x46 cm, monogramováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Restaurováno. Nažehleno na druhotné plátno. Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno
15858. Horské údolí
Dražba ukončena:25.01.2018 22:33:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč