monogramováno - Večerní nálada

Olej na sololitu, 75x65 cm. Monogramováno vlevo dole. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno
29788. Večerní nálada
Dražba ukončena:28.03.2019 19:47:49
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč