monogramováno - Vlčí máky

Olej na kartonu, 36x36 cm. Monogramováno vpravo dole. Rámováno.

monogramováno
307251. Vlčí máky
Dražba ukončena:06.01.2021 20:21:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč