Moretti - Západ slunce nad mořem

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole Moretti, rám.

Pozn.: Malba odborně restaurována.

5762. Západ slunce nad mořem
Dražba ukončena:29.09.2016 22:34:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 200 Kč