Moser - Vázička

Sklo, výška 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser
59256. Vázička
Dražba ukončena:19.05.2021 22:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč