Mykola Vasyl Kryčevskyj - Chaloupka v létě

Pastel, 48x65 cm, signováno vpravo dole M. Kryčevskyj, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 - 1961
Ukrajinský malíř, grafik a architekt.

16623. Chaloupka v létě
Dražba ukončena:28.02.2018 19:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč