Olej na plátně, 114x91 cm, nesignováno, rám.
1956, Český Krumlově
Žákyně Střední Pedagogické školy v Prachaticích (1971-1975). Dále studia na AVU (1975-1981; prof. Karel Souček). Je zastoupena v galeriích a soukromých sbírkách v Čechách i v zahraničí.
Pozn.: Malba poškozena.