Naďa Radvanová - Odraz bytí

Olej na plátně, 114x91 cm, nesignováno, rám.

1956, Český Krumlově
Žákyně Střední Pedagogické školy v Prachaticích (1971-1975). Dále studia na AVU (1975-1981; prof. Karel Souček). Je zastoupena v galeriích a soukromých sbírkách v Čechách i v zahraničí.

Pozn.: Malba poškozena.

5717. Odraz bytí
Dražba ukončena:29.09.2016 22:11:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč