Německo přelom 18. a 19. stol. - Sv. Josef s Ježíškem

Podmalba na skle, 47x33 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Německo přelom 18. a 19. stol.
114123. Sv. Josef s Ježíškem
Dražba ukončena:24.04.2024 20:44:12
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč