Neméth Miklós - Akty

Olej na kartonu, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Neméth Miklos. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko Nemeth Miklós.

Neméth Miklós
28876. Akty
Dražba ukončena:27.02.2019 20:27:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč