nesignováno - Busta ženy

Kámen, výška 32 cm, mírně poškozeno.

nesignováno
1197. Busta ženy
Dražba ukončena:02.06.2014 21:18:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč