pravděpodobně německý malíř, 2. polovina 19. stol. - Mniši v ambitu

Olej na dřevě, 25x34 cm, vlevo monogram, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

pravděpodobně německý malíř, 2. polovina 19. stol.
1502. Mniši v ambitu
Dražba ukončena:26.11.2014 19:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč