nesignováno - Rodina před domem

Olej na kartonu, 31x40 cm, rám.

nesignováno
1308. Rodina před domem
Dražba ukončena:24.09.2014 19:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč