MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 74x100 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2098. V romantické krajině
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
8 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
8 000 Kč
765
7 500 Kč
45
7 000 Kč
limit (26.03.2015 21:30:18)
765
6 500 Kč
45
6 000 Kč
765
5 500 Kč
45
5 000 Kč
limit (26.03.2015 21:27:34)
765
5 000 Kč
45
4 600 Kč
765
4 500 Kč
limit (26.03.2015 21:22:39)
357
4 400 Kč
765
4 300 Kč
limit (26.03.2015 21:22:25)
357
4 200 Kč
765
4 100 Kč
limit (26.03.2015 21:10:26)
357
4 000 Kč
292
3 900 Kč
limit (26.03.2015 20:34:27)
357
3 800 Kč
765
3 700 Kč
limit (26.03.2015 20:31:46)
357
3 600 Kč
765
3 500 Kč
limit (26.03.2015 20:31:30)
357
3 400 Kč
765
3 300 Kč
limit (26.03.2015 20:31:15)
357
3 200 Kč
765
3 100 Kč
357
3 000 Kč
limit (21.03.2015 20:01:56)
765
2 950 Kč
limit (21.03.2015 20:01:57)
208
2 300 Kč
limit (21.03.2015 18:17:06)
208
2 200 Kč
765
2 100 Kč
limit (21.03.2015 18:02:58)
208
2 000 Kč
765
1 900 Kč
limit (21.03.2015 13:58:46)
208
1 800 Kč
765
1 700 Kč
limit (19.03.2015 17:50:08)
208
1 600 Kč
208
1 500 Kč
266