středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - V romantické krajině

Olej na plátně, 74x100 cm, rám.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2098. V romantické krajině
Dražba ukončena:26.03.2015 21:36:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč