nesignováno - Cestou na pole

Olej na překližce, 72x97 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
4171. Cestou na pole
Dražba ukončena:31.03.2016 19:41:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč