MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 23x25 cm, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
2243. Na trhu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
limit (27.05.2015 19:24:43)
880
3 100 Kč
832
3 000 Kč
limit (27.05.2015 19:24:38)
880
2 900 Kč
832
2 800 Kč
limit (27.05.2015 19:24:31)
880
2 700 Kč
832
2 600 Kč
limit (27.05.2015 19:24:25)
880
2 500 Kč
832
2 400 Kč
limit (27.05.2015 19:24:07)
880
2 300 Kč
832
2 200 Kč
880
2 100 Kč
913
2 000 Kč
limit (25.05.2015 8:36:37)
765
1 900 Kč
55
1 800 Kč
765
1 700 Kč
219
1 600 Kč
765
1 500 Kč
238
1 400 Kč
765
1 300 Kč
460
1 200 Kč
765