nesignováno - Pod hradem

Olej na dřevě, 36x32 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Restaurováno.

nesignováno
4564. Pod hradem
Dražba ukončena:25.05.2016 19:47:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč