nesignováno - Portrét dámy v bílém čepci

Olej na plátně, 55x46 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Restaurováno. Nažehleno na druhotné plátno.

nesignováno
5252. Portrét dámy v bílém čepci
Dražba ukončena:28.09.2016 18:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč