nesignováno - Stařec s dívkou

Olej na plátně nalepeném na překližce, 41x50 cm.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
2481. Stařec s dívkou
Dražba ukončena:28.05.2015 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč