nesignováno (vzadu přípis Halleger) - Vůz na cestě

Olej na plátně, 23x16 cm, nerámováno.

nesignováno (vzadu přípis Halleger)
17042. Vůz na cestě
Dražba ukončena:28.02.2018 22:14:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč