nesignováno - Biskup

Olej na plátně, 73x57 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
21115. Biskup
Dražba ukončena:27.06.2018 18:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč