nesignováno - Chlapec se psem

Olej na plátně, 28x22 cm. Nesignováno. Rám.

nesignováno
22742. Chlapec se psem
Dražba ukončena:27.09.2018 20:52:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč