MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 28x22 cm. Nesignováno. Rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
22742. Chlapec se psem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
limit (27.09.2018 20:47:27)
1326
5 500 Kč
1576
5 000 Kč
74
4 900 Kč
limit (27.09.2018 20:21:59)
1326
4 900 Kč
3953
4 800 Kč
limit (27.09.2018 20:21:54)
1326
4 700 Kč
3953
4 600 Kč
limit (27.09.2018 20:08:39)
1326
4 500 Kč
limit (27.09.2018 20:08:38)
3953
4 000 Kč
limit (27.09.2018 20:08:22)
3953
3 900 Kč
limit (27.09.2018 20:08:21)
1326
3 400 Kč
limit (27.09.2018 20:08:03)
3953
3 300 Kč
1326
3 200 Kč
limit (27.09.2018 20:07:48)
3953
3 100 Kč
limit (27.09.2018 20:07:47)
1326
2 500 Kč
limit (27.09.2018 20:07:27)
3953
2 400 Kč
1326
2 300 Kč
limit (27.09.2018 20:07:18)
3953
2 200 Kč
1326
2 100 Kč
3953
2 000 Kč
604
1 900 Kč
237
1 800 Kč
3604
1 700 Kč
1576
1 600 Kč
1326
1 500 Kč
3398
1 400 Kč
3229
1 300 Kč
3398
1 200 Kč
3229
1 100 Kč
3398
1 000 Kč
3229