nesignováno - Dívčí portrét

Kombinovaná technika, 45x33 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29959. Dívčí portrét
Dražba ukončena:28.03.2019 22:23:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč