nesignováno - Dívka s holubičkou

Olej na kartonu, 92x57 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

nesignováno
20490. Dívka s holubičkou
Dražba ukončena:31.05.2018 19:48:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč