nesignováno - Dívky u jezírka

Olej na plátně, 27x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
29868. Dívky u jezírka
Dražba ukončena:28.03.2019 21:00:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč