středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Galantní scéna

Kombinovaná technika, 62x61 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
20547. Galantní scéna
Dražba ukončena:31.05.2018 21:13:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč