signatura nečitelná - Kompozice

Kombinovaná technika, 60x80 cm. , signováno nečitelně, Datováno vpravo dole 1967. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
20224. Kompozice
Dražba ukončena:30.05.2018 19:45:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč