nesignováno - Kotvící bárky

Olej na plátně, 60x75 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
19820. Kotvící bárky
Dražba ukončena:26.04.2018 19:13:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč