MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 71x100 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
10333. Krajina se zříceninou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 500 Kč
limit (26.04.2017 21:38:19)
2290
6 000 Kč
1167
5 500 Kč
limit (26.04.2017 21:34:05)
1427
5 000 Kč
1167
4 900 Kč
limit (26.04.2017 21:34:02)
1427
4 800 Kč
1167
4 700 Kč
limit (26.04.2017 21:33:59)
1427
4 600 Kč
1167
4 500 Kč
limit (26.04.2017 21:33:55)
1427
4 400 Kč
1167
4 300 Kč
limit (26.04.2017 21:33:51)
1427
4 200 Kč
1167
4 100 Kč
limit (26.04.2017 18:08:31)
1427
4 000 Kč
limit (26.04.2017 18:08:30)
74
1 700 Kč
1427
1 600 Kč
74
1 500 Kč
1852
1 400 Kč
163
1 300 Kč
1610
1 200 Kč
1252
1 100 Kč
831
1 000 Kč
1252