nesignováno - Krojovaná slavnost

Podmalba na skle, 44x33 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
66883. Krojovaná slavnost
Dražba ukončena:03.10.2021 21:23:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč