nesignováno - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 35x50 cm, nesignováno, nerámováno.

nesignováno
14937. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:30.11.2017 21:00:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč