nesignováno - Kubistický motiv

Olej na dřevě, 50x34 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

nesignováno
109069. Kubistický motiv
Dražba ukončena:14.01.2024 20:35:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč