nesignováno - Kytice ve džbánku

Olej na plátně, 60x45 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

nesignováno
29692. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:27.03.2019 22:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč