středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Lesní zátiší

Olej na kartonu, 35x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
20294. Lesní zátiší
Dražba ukončena:30.05.2018 21:18:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč