monogramováno - Mytologická dvojice

Olej na plátně, 102x88 cm. Monogramováno vpravo dole H. H. 1949. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

monogramováno
64148. Mytologická dvojice
Dražba ukončena:08.09.2021 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč