nesignováno - Na selském dvoře

Olej na plátně, 38x55 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Na rohu vídeňské razítko.

nesignováno
23554. Na selském dvoře
Dražba ukončena:31.10.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč