nesignováno - Noční plavba

Olej na překližce, 30x33 cm. Nesignováno.

Pozn.: Autorsky adjustováno. Zezadu značeno.

nesignováno
29274. Noční plavba
Dražba ukončena:28.02.2019 22:35:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč