středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Párové obrazy: Horské motivy

Olej na kartonu, 22x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
20560. Párové obrazy: Horské motivy
Dražba ukončena:31.05.2018 20:50:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč