nesignováno - Pasačka

Olej na plátně, fixováno na kartonu, 50x60 cm. Nesignováno. Středoevropský malíř poslední třetiny 19. století. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
19993. Pasačka
Dražba ukončena:26.04.2018 22:02:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč