nesignováno - Pohled na městečko

Olej na kartonu, 67x100 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
16964. Pohled na městečko
Dražba ukončena:01.03.2018 21:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč