nesignováno - Portrét muže

Kombinovaná technika - kresba, 20x16 cm. Nesignováno. Kolem roku 1840. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

nesignováno
58174. Portrét muže
Dražba ukončena:14.04.2021 21:59:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč