nesignováno - Portrét šlechtice

Olej na plátně, 59x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
29942. Portrét šlechtice
Dražba ukončena:28.03.2019 22:13:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč