nesignováno - Praha od Karlova mostu

Olej na kartonu, 60x81 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
302010. Praha od Karlova mostu
Dražba ukončena:08.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč