MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 17x22 cm. Nesignováno. Rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
32406. Před vsí
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
limit (29.05.2019 16:39:35)
244
5 500 Kč
limit (28.05.2019 8:53:35)
5163
5 500 Kč
limit (28.05.2019 8:53:36)
948
4 100 Kč
limit (18.05.2019 1:27:25)
5163
4 000 Kč
limit (18.05.2019 1:27:24)
3953
3 500 Kč
limit (18.05.2019 1:27:10)
5163
3 400 Kč
3953
3 300 Kč
limit (18.05.2019 1:27:05)
5163
3 200 Kč
3953
3 100 Kč
limit (16.05.2019 23:46:23)
5163
3 000 Kč
limit (16.05.2019 23:46:22)
3953
2 100 Kč
limit (16.05.2019 23:46:04)
5163
2 000 Kč
limit (16.05.2019 23:46:03)
3953
1 200 Kč
limit (16.05.2019 23:45:50)
5163
1 100 Kč
3953
1 000 Kč
5163
900 Kč
1645
800 Kč
831
700 Kč
1645