nesignováno - Před vsí

Olej na dřevě, 17x22 cm. Nesignováno. Rám.

nesignováno
32406. Před vsí
Dražba ukončena:29.05.2019 20:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč