nesignováno - Průvod

Olej na plátně, 88x109 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
33805. Průvod
Dražba ukončena:26.06.2019 20:58:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč