nesignováno - Rybář na jezeře

Olej na plátně , 47x66 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
30935. Rybář na jezeře
Dražba ukončena:24.04.2019 19:45:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč