nesignováno - Šogůnova vášeň

Tempera na hedvábí nalepeném na lepence, 28 x 21 cm, nesignováno, rámováno v umělecké paspartě pod sklem v tenkém vkusném rámu.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
83418. Šogůnova vášeň
Dražba ukončena:04.09.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč