nesignováno - Stromy u rybníka

Olej na plátně, 70x80 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
27505. Stromy u rybníka
Dražba ukončena:31.01.2019 22:31:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč