nesignováno

27505. Stromy u rybníka

popis: Olej na plátně, 70x80 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:31:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč