Nesignováno - Sv. Mikuláš

Akvarel, 107x55 cm. Značeno vpravo dole. Nalepeno na papíře. Rám.

Nesignováno
63074. Sv. Mikuláš
Dražba ukončena:12.08.2021 22:14:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč