nesignováno - U hradu

Olej na plátně, 47x63 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
8712. U hradu
Dražba ukončena:29.03.2017 19:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč